Produkty krojone na miarę

Jak to działa

Płatność

druk banerow

 

Banery

 
Drukarnia internetowa? Dlaczego nie

Banery reklamowe

Banery reklamowe to najlepszy sposób przyciągnięcia uwagi przechodnia czy przejeżdżającego kierowcy.
Niepozorny płot czy kawałek muru może w łatwy, szybki i przede wszystkim tani sposób stać się idealnym miejscem na twoją reklamę. Drukowane przez nas banery odznaczają się wysoką jakością zadruku oraz są niezwykle wytrzymałe. Dzięki zgrzewanym brzegom oraz oczkowaniu (średnio co 50cm) drukowane przez nas banery, przy prawidłowym montażu, są odporne na podmuchy wiatru. Zastosowane podłoża, a także farba zapewnia naszym banerom długotrwały kolor. Wyraźny i intensywny kolor, nawet przy południowej wystawie na słońce to ogromna zaleta naszych banerów. Format – to klient decyduje jak duży ma być banner. Dzięki możliwości łączenia (zgrzewania) kliku brytów wielkość banera jest nieograniczona. Należy jednak pamiętać, że przy większych formatach konieczny jest montaż dodatkowych pasów wzmacniających.
Oferujemy szeroki wachlarz dostępnych technik i podłoży. Od eleganckich grubych podłoży z podwójnym zadrukiem aż po niezwykle ekonomiczne rozwiązania przeznaczone do masowej i krótkotrwałej ekspozycji.

Do najbardziej popularnych należa:

  • Baner ECO laminowany o gramaturze 510g/m2.
    Charakteryzuje się wysoką jakością bieli, a także dużą wytrzymałością (włókna 500x500).

  • BLOCKOUT o gramaturze 440 g/m2.
    Baner z czarną membraną, dzięki której światło z tyłu nie przebija przez materiał. Mocny i bardzo dobry materiał do wielu zastosowań.

  • Banery odblaskowe są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, których interesuje całodobowa efektywna prezentacja reklamy. Nowoczesna struktura podłoża odbija w nocy światło padające na baner. Dzięki temu baner jest widoczny nocą bez konieczności montowania dodatkowych podświetleń.
 

Pamiętaj!
To że czegoś nie widać, nie oznacza że tego nie ma.
Skontaktuj się z nami – na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Drukarnia internetowa? Dlaczego nie
Serwis TURON Platforma Druku
Jeżeli masz pytania:

Serwis TURON Platforma Druku     Zadzwoń: 56 307 07 24

Serwis TURON Platforma Druku    Napisz: info@turon.eu